3 dni na nartach 3 dni na nartach 5 dni, od 1 225 zł/os
Radosna Zima Radosna Zima 5-8 dni, od 275 zł/os/noc
6 dni na nartach 6 dni na nartach 8 dni, od 2 135 zł/os
Kochani Rodzice Kochani Rodzice 4 dni, od 805 zł/os
Hotel Greno
Olimpijska 2
Karpacz, 58-540
Polska
Tel. 75 76 93 715
Email:
prev next

Weekend w SPA

Pragną Państwo odpocząć po ciężkich dniach w pracy? Marzą o relaksie, odpoczynku i ukojeniu? Znamy na to sposób! Weekend w górach, w pięknej miejscowości jaką bez wątpienia jest Karpacz to doskonały pomysł by nabrać sił na kolejne dni. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – Hotel Greno to gwarancja zadowolenia!

Weekend w Karpaczu w hotelu ze SPA i basenem

To czym wyróżnia się nasz hotel na tle konkurencji to kompleksowość usług. Poza noclegiem w komfortowo urządzonych pokojach proponujemy Państwu szereg usług dodatkowych. Zapewnimy relaks oraz wypoczynek na najwyższym poziomie. Nasze Wellness SPA to sposób by zadbać o swoje ciało, ale również duszę. Szereg różnorodnych masaży, rytuałów oraz zabiegów sprawi, że zrozumieją Państwo co znaczą słowa „poczuć się jak w raju”. U nas mogą Państwo liczyć na relaks, wyciszenie oraz regenerację sił na najwyższym poziomie!

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klienta. Pragniemy, by odwiedzając nasz hotel odnalazł miejsce, o którym zawsze marzył. Chcemy by od momentu wizyty w naszych progach, Karpacz wywoływał same pozytywne emocje. Co ważne – znamy sposoby jak sprawić, by właśnie tak się stało.

Zapraszamy, gwarantujemy zadowolenie i mnóstwo pięknych chwil!

Content