3 dni na nartach 3 dni na nartach 5 dni, od 1 225 zł/os
Radosna Zima Radosna Zima 5-8 dni, od 275 zł/os/noc
6 dni na nartach 6 dni na nartach 8 dni, od 2 135 zł/os
Kochani Rodzice Kochani Rodzice 4 dni, od 805 zł/os
Hotel Greno
Olimpijska 2
Karpacz, 58-540
Polska
Tel. 75 76 93 715
Email:
prev next

Basen

Greno Wellness & SPA to kolejny argument za tym, by planując pobyt w górach Karkonoskich, wybrać właśnie nasz hotel. Co kryje się pod tą nazwą? Mnóstwo atrakcji, które sprawią, że wśród wolnych chwil, po powrocie z górskich szklaków uzyskają Państwo ukojenie, zregenerują siły i zapewnią sobie sporą dawkę radości i zadowolenia.

Ekskluzywny hotel z basenem w Karpaczu

Poza licznymi masażami, zabiegami przeprowadzanymi przez specjalistów, proponujemy Państwu wizytę na naszym basenie. Nic innego nie zadba o Państwa sylwetkę, samopoczucie i wzmocnienie mięśnie w takim stopniu, jak przepłyniętych kilka długości na naszej pływalni. Jednak to nie wszystko – nasz basen to również wanna z hydromasażem czyli popularne jacuzzi, które zapewni głęboki relaks i odprężenie. A po wszystkim proponujemy wizytę w jednej z naszych saun - fińskiej, sanarium lub infrared. Czy nie brzmi cudownie?

Po co dłużej czekać i tracić czas na szukanie innych noclegów? Inne hotele w Karpaczu, nawet z basenami, nie oferują tak wiele, w tak dobrej cenie. Hotel Greno to gwarancja Państwa zadowolenia oraz szereg atrakcji, które w znacznym stopniu uatrakcyjnią pobyt w górach. Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji pokoju. Do zobaczenia - Karpacz zaprasza!

Content